Pasaules jaunatnes nometne 2×2 Latvijā

Written by . Filed under Ziņas. Bookmark the Permalink. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.

2x2logo

Kas ir 2×2?

Divreizdivi nometne ir pildījusi ļoti nozīmīgu lomu latviešu trimdas sabiedrībā daudzu gadu garumā, pulcējot laviešu jauniešus, galvenokārt no ASV un Kanādas, lai dotu viņiem iespēju stiprināt savu latviesko indentitāti, iegūt latviskas zināšanas, kā arī, lai veicinātu draudzības un sadarbību.
Tie, kuri ir piedalījušies kādā bijušajā Divreizdivi nometnē visbiežāk to atceras kā neaizmirstamu emocionāli piesātinātu piedzīvojumu latviskā garā, kas palīdzēja uzturēt savstarpējās draudzības, veicināt zināšanas un piederības izjūtu latviešu tautai.
Kopš Latvija atguva savu neatkarību ir bijusi doma un cerība, ka Divreizdivi nometni varētu rīkot arī Latvijā. Tagad beidzot ir pienācis šis nozīmīgais brīdis, un 2015. gada Divreizdivi nometne Latvijā jau top – ar mērķi pulcināt latviski runājošus latviešu jauniešus (vecumā no 18 līdz 30 gadiem) no visām pasaules malām – ASV, Kanādas, Rietumeiropas, Austrālijas, Latvija, u.c.
Līdzīģi kā bijušajās Divreizdivi nometnēs, arī šajā nometnē būs izcili lektori un projektu vadītāji, kuri dos nometnes dalībniekiem iespēju smelties zināšanās un aktīvi piedalīties spraigās diskusijās un debatēs par aktuāliem politiskajiem un kultūras jomas jautājumiem. Aktīvās nodarbībās būs iespēja kalt rotas, dzidāt, dejot, izbaudīt latvisko dzīves mākslu, spēlēt teātri, u.c. Būs iespēja arī attīstīt vadīšanas prasmes tiem, kuri vēlas būt par nākotnes vadītāji.

Cik maksā?

Cenas par 2×2 nometni iekļauj dzīvošanu un ēdināšanu visas nometnes laikā.

€300 – Ja piesakās līdz marta beigām!

Ja ir kādi jautājumi/ieteikumi saistībā ar naudas pārskaitījumiem, tad ziņojiet uz 2x2pasaule@gmail.com

ASV un Kanādā var pārskaitīt samaksu par 2×2 maksājot ar čeku, vai wire-transfer, vai Paypal.

www.2x2pasaule.com


Stipendijas!

LNJAK piedāvā stipendijas kas var jums palīdzet tikt. lnjak.org/blog/darba-iespejasclassifieds/stipendijas/